Під час проведення семінару «Методи дослідження для глобального здоров’я» для нарощування потенціалу викладачів стосовно педагогічних і методологічних підходів були проведенні лекції: “Описова епідеміологія (поширеність, захворюваність, смертність, летальність)”, “Статистика R 1: Завантаження, вступ, основи”, “Статистика 1: Тип змінної, описові показники”, “Статистика 2: Нормальний розподіл”, “Статистика 3: Довірчий інтервал”, “Статистика 4: t-тест, перевірка гіпотези”,”Описова епідеміологія: стандартизація показників захворюваності” та ін.

Після кожної лекції проводилось групове обговорення особливостей навчальних програм та методів навчання. Учасники семінару обговорили шляхи покращення проведення лекцій та практичних занять по запропонованих темах даного курсу. Після завершення семінару «Методи дослідження для глобального здоров’я» було сформовано пакет рекомендацій для покращення навчальної програми та методів навчання. Були сформульовані та попередньо обговорені плани та завдання наступної зустрічі усіх учасників проекту, що запланована на березень 2023 року. 

Для формування і посилення взаємозв’язків між вищими навчальними закладами та неакадемічними організаціями в країнах-партнерах  на наступну зустріч запропоновано проведення низки лекцій. Зокрема, лекція на тему: ”Кореляційно-регресійний аналіз”, лектор - Людмила Трущенкова, доцент кафедри громадського здоров’я та управління охороною здоров’я, Тернопільський національний медичний університет імені І.Я.Горбачевського МОЗ України.