Загальною метою BACE є надання трьом країнам регіону Східної Європи/Центральної Азії – Грузії, Казахстану та Україні – можливості наростити потенціал їхніх систем вищої освіти з метою інтеграції глобального здоров’я у їхні навчальні програми. Ця мета буде досягнута шляхом: розвитку технічних знань вузів-партнерів з пріоритетних тем глобального здоров’я та методів дослідження глобального здоров’я, нарощування потенціалу викладачів стосовно педагогічних і методологічних підходів до розробки та впровадження нових навчальних програм, спільної розробки нових дисциплін з глобального здоров’я, а також формування і посилення взаємозв’язків між вищими навчальними закладами та неакадемічними організаціями в країнах-партнерах.
Є 3 конкретні цілі:
1) Розробити навчальні програми та впровадити нові дисципліни з пріоритетних тем глобального здоров’я: Шість нових навчальних дисциплін з основних тем глобального здоров’я, які є пріоритетними для вузів-партнерів і національних агентств з громадського здоров'я Грузії, Казахстану та України, будуть спільно розроблені тематичними групами, до складу яких входять представники кожного з вузів-партнерів та наставники з Інституту глобального здоров'я Гейдельбергського університету (HIGH). Ці 6 дисциплін будуть інтегровані в навчальні програми усіх 7 вузів-партнерів.
2) Розробити навчальні програми та провести акредитацію нових дисциплін з методів дослідження глобального здоров’я у семи вузах-партнерах: Три нові дисципліни з методів дослідження глобального здоров’я, пріоритетні для вузів-партнерів і національних агентств з громадського здоров’я Грузії, Казахстану та України, будуть спільно розроблені міжінституційною робочою групою, до складу якої входять представники кожного з вузів-партнерів та наставники з Університету Тромсе (UiT). Ці дисципліни будуть впроваджені в магістерські та докторські програми для студентів, які навчаються в вузах-партнерах.
3) Створити Регіональний альянс Східної Європи/Центральної Азії (EECA) з глобального здоров'я: цей альянс буде виконувати функції інституційного механізму регіональної співпраці, обміну знаннями, навчання та досліджень з пріоритетних питань, пов'язаних із глобальним здоров’ям; його формування та функціонування будуть підтримувати Бергенський університет (UiB) і Тбіліський інститут глобального здоров'я (TIOGH).